Alt ve Üst Sepet Konveyörü

PLASTIK_SEPET_KONTROL_BANDI_UST_SEPET_GENEL_MONTAJI-e1497864744192
Ürün Açıklaması: Beyaz eşya sektöründe bulaşık makineleri montaj hattında kullanılan alt ve üst sepetlerin üzerindeki ürünlerin kontrolünün yapıldığı konveyörlerdir.
Teknik Özellikler: Makinenin konveyör ilerlemesi  MINK marka fırçalı bant ile sağlanmıştır. Pnömatik ve elektrik ile çalışmaktadır. Kontroller hem kontrol panelinden hem de RITTAL marka operatör panelleri ile sağlanmaktadır.
İşleyişi Alt sepet için ; Operatör tarafından panel üzerinde çalışılacak ürün belirlenir. Giriş kısmına elle yüklenen sepet touch poınt montajı yapıldıktan sonra elle ittirilerek döner bant konveyör üzerinde pozisyonlanır. Kontrol noktasına ulaştığında grıpper ile sabitlenir. Fotoseller ile sepet üzerine yerleştirilmesi gereken ürünlerin kontrolü yapılır, tüm ekipmanlar doğru pozisyonlandığında makine otomatik olarak sepeti serbest bırakır.

Üst sepet için ; operatör tarafından sepet fıskiyesi elle yerleştirilir. Makine fıskiyenin sepete montajını otomatik gerçekleştirerek giriş istasyonu stoperini açar. Kontrol noktasına ulaşan ürün sistemden gelen ok sinyali ile stoperini açar  , tekerlek kontrol istasyonuna ulaşımını sağlar. Bu istasyonda doğrulama yapıldıktan sonra sepet çıkış noktasındaki operatörün önüne gelecek şekilde hareket eder.

Enerji: 380 V AC
Ağırlık(Kg.): 1870
Ebatlar(mm): Alt sepet konveyörü: A:1110xB:3425xH:2700

Üst sepet konveyörü: A:1175xB:3425xH:2815

Hava Basıncı (bar):  6 bar
Hidrolik Basıncı (bar):  Yok